Hudebně-pěvecký kroužek CHABROFONÍK

Pěvecké lektorky a zpěvačky Lucie a Magda připravily pro děti předškolního věku zábavnou a interaktivní výuku plnou říkadel, perkusních nástrojů, pohybu, tance a samozřejmě zpěvu. Děti se budou bavit a společně objevovat radost z hudby, aby se mohly svobodně vyjádřit a rozvíjet svůj hudební potenciál.

Uvedená cena je za pololetí (16 lekcí), začínáme ve čtvrtek 21. 9. 2023.

3000,00 

Skladem

Další informace

Kdy:

čtvrtek 16:00 – 17:00

Délka lekce:

60 minut

Lektorky:

Lucie Cihlářová a Magda Klingerová

Věk:

4 – 7 let

Kapacita:

10 dětí

Začátek kurzu:

21. 9. 2023

Cena:

3000,- pololetí (16 lekcí)

Lucie Cihlářová

Lucie svůj talent pro hudbu rozvíjela už v předškolním věku, začínala se zpěvem a klavírem. Vystudovala klasický zpěv na teplické konzervatoři, později se zaměřila na hlasovou rehabilitaci dospělých. Studium psychoterapie obohatilo její pohled na spolupráci s lidmi a objevování nových cest v oblasti zpěvu. Jako pedagog připravuje studenty na soutěže i přijímací zkoušky na umělecké školy. 

 

Magda Klingerová

Magda se hudbě věnovala od dětství, zpívala ve sboru a hrála na housle. Studovala klasický zpěv na teplické konzervatoři, s důrazem na repertoár 18. století. Absolvovala kurzy barokní hudby a vystudovala hudební vědu se zaměřením na italskou operu 18. století v Praze. Věnuje se výuce sólového zpěvu. Je maminkou dvou synů, kteří jsou nyní její inspirací.

Pracujeme na novém programu pro následující školní rok